BLOG /Gimnazjum im. Tony`ego Halika w Radzikach Dużych

RSS

Mamy pomysł na biznes!

10.03.2017

Dzisiejsze spotkanie wcale nie należało do łatwych. Musieliśmy zdecydować się jaki biznes chcemy rozkręcić. Butiki, bary, kolejne sklepy spożycze, obuwnicze, wielobranżowe, odzieżowe i wiele innych... Wszytskie pomysły jakie przygotowaliśmy  postanowiliśmy przeanalizować i wybrać ten jedyny, oryginalny taki który nie ma konkurencji. Udało się! Mamy to! Teraz tylko trzeba go szczegówoło opracować. Mamy nadzieje, że przyniesie nam on szczęście. Trzymamy mocno kciuki za siebie i każdego z osobna :)

Zobacz więcej

Biznes w okolicy.

03.03.2017

Kolejne spotkanie grupy projektowej, każdy uczestnik myśli nad pracą końcową. No tak tylko gdyby to było takie proste jak się wydaje... Trzeba po kolei omówić jaki biznes już istnieje. Czy nasz pomysł będzie oryginalny? Czy nie będzie drugim takim samym sposobem zarobku? W tym celu przygotowaliśmy mapę naszej gminy oraz podzieliliśmy się na trzy grup, które opracowywały zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe na terenie całęj gminy. Po zakończeniu pracy każda z grup przyporządkowała do danej wsi zakłay, które się w niej znajdują. Okazało się, że trochę tego jest. Po tym ćwiczeniu wiedzieliśmy już czego brakuję w naszej gminie więc przygotowaliśmy tabelę, w której każdy z uczestników projektu wypisywał przykładowe działalności, które mogłyby powstać w naszym otoczeniu.

Zobacz więcej

Podziękowania dla Pani Kasi!

01.03.2017

Szczególnie chcielibyśmy podziękować pani Kasi, która swój wolny czas poświęciła na to by przeprowadzić z nami pierwszy etap projektu, który odbył się z czasie ferii.

Zobacz więcej

« Poprzednie 1 2 Następne  »