BLOG /Gimnazjum im. Tony`ego Halika w Radzikach Dużych

Wszytsko co dobre szybko się kończy...

03-02-2017

Kto by pomyślał, że I etap projektu tak szybko się skończy. Niestety, czas szybko leci, a 3 luty okazał się najsmutniejszym dniem w ciągu pierwszego tygodnia naszych ferii. Tego dnia musieliśmy na 10 dni pożegnać się z naszą wspaniałą Panią Anną Romanowską, która pomagała nam zrozumieć podstawowe pojęcia z ekonomii. Dziękujemy jej za czas, który nam poświęciła i oczywiście za pyszne ciasta, które nam piekła, aby umilić nam ten czas! Oj jesteśmy bardzo ciekawi jak to teraz będzie na lekcjach matematyki. Oczywiście nie możemy zapomnieć o Pani Katarzynie Pankowskiej, która również była z nami przez ten tydzień i bardzo jej za to dziękujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na studiach!
Ostatniego dnia również nie zabrakło niespodzianek. Pan Jaworski (tata jednej z uczennic, która bierze udział w projekcie) podarował nam orzeźwiające, pełne witamin soki. Bardzo się ucieszylismy z prezentu.
Jako uczestnicy projektu "Na własne konto" bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na II etap!!! Do zobaczenia.« Poprzedni post

Następny post »