Program edukacji ekonomicznej młodzieży
szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

O projekcie

Zobacz także

Komiks ekonomiczny

Komiks ekonomiczny

Podsumowanie IV edycji projektu

13 czerwca 2016 r. w Centrum Konferencyjnym „Muranów" w Warszawie odbyło się podsumowanie IV edycji projektu Na własne konto. W spotkaniu wzięli udział laureaci konkursów, organizowanych w ramach projektu.

14.06.2016 Zobacz więcej

Rekrutacja

Rekrutacja gmin do IV edycji projektu "Na Własne Konto" w roku szkolnym 2015/16

 

 • W projekcie „Na własne konto" mogą wziąć udział gimnazja z gmin wiejskich i z terenów wiejskich gmin miejsko-wiejskich z całej Polski.
 • Gimnazja zgłaszane są przez gminy.
 • Każda gmina może zgłosić tylko jedną szkołę.
 • Grupa uczniów powinna liczyć min. 15 osób
 • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie elektronicznie.
 • Lista szkół zakwalifikowanych do projektu zostanie ogłoszona do 4 grudnia br. Gminy do projektu będą kwalifikowane w oparciu o odpowiednie kryteria, zawarte w Regulaminie rekrutacji.
 • Do IV edycji „Na Własne Konto" mogą zgłaszać się wyłączenie gminy, które nie uczestniczyły w III edycji programu.

 

Rekruracja od 19 do 30 listopada br. - rekrutacja zakończona.

 

Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami naboru do IV edycji "Na własne konto", które znajdują się w REGULAMINIE REKRUTACJI.

Więcej informacji dotyczących zadań dla gmin w zakładce ZADANIA DLA GMIN.

 

UWAGA!

 

Fundacja EFRWP stara się o dofinansowanie projektu z Narodowego Banku Polskiego. W przypadku negatywnej decyzji, Fundacja ma prawo odstąpić od realizacji projektu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Folderem informacyjnym oraz do pobrania Plakatu IV edycji projekcie oraz dokumentacją rekrutacyjną:

 

 

Deklaracja uczestnictwa i regulamin rekrutacji wraz z pozostałymi dokumentami są dostępne także na stronach internetowych: www.efrwp.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rekrutacja studentów do IV edycji projektu „Na Własne Konto" w roku szkolnym 2015/16

 

 

 • W projektu mogą wziąć udział studenci minimum II roku studiów z terenu całej Polski, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
 • Z uwagi na zakres tematyczny projektu preferowani są studenci z kierunków: ekonomia, zarządzanie i marketing, finanse i bankowość oraz kierunków pokrewnych.Rekrutacja  od 19 do 30 listopada 2015 r. - rekruatcja zakończona.


Wybór studentów do projektu nastąpi po uwzględnieniu następujących kryteriów:

 • kierunek studiów związany z ekonomią bądź dziedzinami pokrewnymi,
 • kolejności nadesłania zgłoszenia,
 • wskazanie przez studenta: terminu i miejsca prowadzenia zajęć.

 

UWAGA!

 

Fundacja EFRWP stara się o dofinansowanie projektu z Narodowego Banku Polskiego. W przypadku negatywnej decyzji, Fundacja ma prawo odstąpić od realizacji projektu.

 

Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami naboru do IV edycji „Na Własne Konto", które znajdują się w REGULAMINIE REKRUTACJI STUDENTÓW.

Więcej informacji dotyczących zadań dla studentów w zakładce ZADANIA DLA PROWADZĄCYCH.

 

 

Materiały do pobrania:

 

*Wzór umowy może ulec zmianie.


Deklaracja uczestnictwa i regulamin rekrutacji wraz z pozostałymi dokumentami są dostępne także na stronach internetowych: www.efrwp.pl